Прославление Cвет жизни (02:50)

Представники релігійних об’єднань зустрілись за круглим столом

27.06.2014 Представники релігійних об’єднань зустрілись за круглим столом

26 червня 2014 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації за ініціативи єпископа Полтавського обласного об’єднання Церков «Світло життя» Дмитра Анатолійовича Лаптєва відбулося засідання круглого столу на тему: «Актуальні питання діяльності релігійних організацій Полтавщини». На засіданні були присутні представники різних релігійних об’єднань, Громадської ради, влади та засобів масової інформації.

Суттєвим питанням круглого столу постало обговорення проекту рішення полтавського міськвиконкому «Про затвердження порядку залучення розрахунку, розміру і використання коштів пайової участі релігійних організацій у розвитку інфраструктури міста Полтави в новій редакції». Цим документом передбачено залучення коштів до місцевого бюджету у розмірі 6% від загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) культових споруд та реставрації будівель архітектурної спадщини, що мають історичне значення.

Присутні наголосили, що релігійні організації є неприбутковими, мають суттєву духовну та соціальну місію, як у місті, так і в державі, а їхні кошти формуються з добровільних пожертв громадян, які, до речі, вже сплатили податок із доходів фізичних осіб. Тому введення такого порядку залучення коштів є недоцільним. Учасники вирішили вважати недопрацьованим та таким, що потребує коригування проект рішення Полтавської міської ради «Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі в розвитку інфраструктури міста в новій редакції» та запропонували Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації зібрати пропозиції та зауваження та надіслати їх до Управління економічних питань Полтавського міськвиконкому.

Версия для печати ...


Поиск по сайту
Наше поклонение

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Газета "Христианин"
Instagram