Прославление Cвет жизни (02:50)

Свято сімейних цінностей

06.06.2017 Свято сімейних цінностей

Цікавий концерт з різноманітними виступами – музичних, танцювальних, творчих колективів і дітей і дорослих, корисні тренінги для батьків, спортивні конкурси та майстер класи, атракціони – все це чекало полтавчан на Святі сімейних цінностей 4 червня. Його організували євангельські церкви міста Полтави, присвяченй захід був міжнародному дню захисту дітей та проводився у рамках святкування 500-річчя Реформації. 

2017 рік був проголошений роком Реформації Радою Євангельських Протестантських Церков України, яка ініціювала проведення в Україні заходів, спрямованих на підвищення духовності та освідченості громадян. Враховуючи, що ця подія є особливою для усієї християнської спільноти, президент України підтримав цю ініціативу та підписав указ про відзначення 500-річчя Реформації в усіх областях. На протязі цього року у Полтаві та її області вже було проведено багато освітніх, соціальних, просвітницьких, наукових та творчих проектів і Свято сімейних цінностей є одне з них. Воно важливе, бо родина завжди була осередком духовного життя.

У цей день в центрі міста, у корпусному парку лунали дитячі голоси та радісний сміх. Багато людей разом зі своїми сім’ями прийшли на свято для відпочинку. Вони мали можливість сфотографуватися на красивих фото зонах, прийняти участь у концерті та різноманітних конкурсах, атракціонах, власноруч зробити поробки і навчитися малювати, зробити зачіску та аква-грим, поласувати солодощами та отримати духовну літературу – і все це безкоштовно. Уся малеча і батьки були дуже раді такій нагоді чудово відпочити та гарно провести час на справжньому святі.

 

Версия для печати ...


Поиск по сайту
Наше поклонение

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Газета "Христианин"
Instagram