Прославление Cвет жизни (02:50)

Відсвяткували Великдень разом з церквами Полтави

17.04.2017 Відсвяткували Великдень разом з церквами Полтави

16 квітня у рамках програми святкування 500-річчя Реформації, на центральній площі міста Полтави пройшла концертна програма «Святкуймо Великдень разом!».

В недільний день жителі міста побували на чудовому Пасхальному концерті з виступами християнських колективів різних церков на Пасхальну тематику. Єпископи і пастори вітали присутніх зі світлим Христовим воскресінням та відкривали через Слово Боже його значення для кожної людини. Також, священнослужителі молилися за рідне місто, його жителів і за всю Україну.

Разом з іншими церквами Полтави церква «Світло життя» прийняла активну участь у святковій програмі: хор церкви співав про воскресіння Нашого Спасителя, а єпископ об'єднання церков «Світло життя» у Полтавській області Дмитро Анатолійович Лаптєв ділився важливим посланням. Прикрасив концерт виступ Анни Баскар – доньки пастора з Індії, яка відвідує церкву «Світло життя».

На прощі біля театру Гоголя було зведено наметове містечко, де християни з різних полтавських церков пригощали присутніх гарячим чаєм, солодкою ватою, робили зачіски, вчили малювати, робити пасхальні поробки, дарували християнську літературу та розповідали про воскресіння Ісуса Христа. Багато людей цього вечора раділи з приводу святкування Великодня разом з усіма християнами міста!

Версия для печати ...


Поиск по сайту
Наше поклонение

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Газета "Христианин"
Instagram