Церква прийняла участь у молитовному марафоні 2018
16.10.2018![Церква прийняла участь у молитовному марафоні 2018 Церква прийняла участь у молитовному марафоні 2018](/uploads/files/news/cerkva-priynyala-uchast-u-molitovnomu-marafon-2018.jpg)
У жовтні церква "Світло життя" прийняла участь у Всеукраїнському цілорічному молитовному марафоні "Реформація України". Брати та сестри об'єдналися у молитовні варти і долучилися до тижня молитв церков Полтавської області, щоб натхненно молитися за нашу країну і вдень і вночі, щоб молитви святих продовжувались 24 години на добу і 365 днів на рік.