Поїздка на День народження церкви
10.10.2023![Поїздка на День народження церкви Поїздка на День народження церкви](/uploads/files/news/pozdka-na-den-narodzhennya-cerkvi-.jpg)
На початку жовтня наші пастори Дмитро та Наталія Лаптєви відвідали церкву на північному державному кордоні України (смт Зарічне, Вараський р-н., Рівненська обл.). Церква Нове Покоління святкувала 23 річчя. В суботу провели два окремі зібрання для братів та сестер, а в неділю пройшло два центральних служіння.
Для Дмитра та Наталії це була велика радість в такі складні часи підтримати та розділити радість інших.