Розвиток служіння у Машівці
20.09.2018![Розвиток служіння у Машівці Розвиток служіння у Машівці](/uploads/files/news/rozvitok-sluzhinnya-u-mashivci.jpg)
Новий этап розвитку в об'єднанні церков "Світло життя" - це служіння та програми в дочірній церкві пгт Машівка. Дяка Господу за прекрасних служителів, сім'ю Прочанкіних Павла, Віру, Галину та Віку, які вже на протязі багатьох років несуть Боже Слово для жителів Машівки.
У цьому місяці пройшло служіння за участю єпископа об'єднання церков "Світло життя" у Полтавській області Дмитра Анатолійовича Лаптєва, а також програма для школярів "Успішний старт" і День Подяки.
Слава Богу за розвиток служіння і проповідь Слова Божого!