Прославление Cвет жизни (02:50)

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

06.10.2019 Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Теплі обійми, усмішки на обличчях та щире спілкування. Так, у полтавській церкві «Світло життя» відзначили Міжнародний день людей похилого віку. Служитель церкви «Світло життя» Валентина Стадник говорить: всі повинні цінувати й шанувати те, що зроблено руками людей старшого покоління. Вони – могутня основа історії та втілення мудрості.

Валентина Стадник, служитель церкви «Світло життя» сказала наступне: Каждый человек имеет возможность прибыть сегодня, побыть в этом общении, послушать концерт, познакомиться поближе друг с другом, конечно, стать ближе к Богу. В молодости никто не задумывается, что старость очень близко, и она может стать благословением, а может и нет, человек может провести время дома в одиночестве, в проблемах, а может пережить новую жизнь, новое начало, приготовить себя к вечности, к встрече с Богом.

Більше десяти років ходить до церкви «Світло життя» пані Галина. Вона говорить: церква стала рідною домівкою для різних людей. У це велике свято відчуває турботу про людей поважного віку.

Галина Онипко: Это моя душа, это моя жизнь, это моя семья, Бог для меня это все. Вы знаете, это большая радость для людей, когда люди могут почувствовать заботу о себе, пришли, их тут встретили, окружили теплом, угостили, концерт.

З гарним настроєм на свято завітали і ці віруючі. Наголошують: тільки своїм ставленням до людей поважного віку суспільство демонструє свій рівень розвитку.

Олена Жолинська (незряча людина): Нам дають всі можливості, стараються допомогти і мені у цій церкві стараються допомогти і зручно.

Валентина Шиян: Здесь я познала Бога, я мало верила, а сейчас я и школу закончила и крещение здесь приняла и святого духа, участвую в прославление, мне очень нравится, я люблю Бога, люблю церковь, меня все любят здесь.

Церква об’єднує,- переконана пані Віра. Тут і гарне ставлення один до одного і підтримка.

Віра Лоїк: Настрій чудовий , я дуже люблю ходити у церкву, просто на крилах літаю, коли іду, я дуже багато отримала цілей і дуже люблю всіх.

Надія Гарбар: этот праздник особенный. Я прихожу, чтобы пообщаться со своими братьями, сестрами, для того, чтобы с ними служить Богу и людям. Праздничное настроение потому что мы с Богом.

Підтримує такі заходи голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб. 

Вони прожили достойне життя і наше завдання для них світле і добре життя в цьому віці, коли люди прожили все – це головне наше завдання і ми повинні відноситися до цієї когорти людей з величезною повагою.

У цей святковий день для всіх присутніх влаштували урочистий концерт: для них співали відомі полтавські артисти, які подарували багато емоцій та чудовий настрій. А по завершенню концерту всіх чекав святковий фуршет та подарунки.

 

Версия для печати ...


Поиск по сайту
Наше поклонение

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Газета "Христианин"
Instagram